» » Nesrin Sipahi - Sensiz Kalan Gönlümde / Dönsen De Artık Sevemem Seni

Nesrin Sipahi - Sensiz Kalan Gönlümde / Dönsen De Artık Sevemem Seni album flac

  • Performer: Nesrin Sipahi
  • Album: Sensiz Kalan Gönlümde / Dönsen De Artık Sevemem Seni
  • FLAC: 1933 mb | MP3: 1668 mb
  • Rating: 4.5/5
  • Votes: 463
  • Format: RA DTS MP2 TTA DXD VOC MP1
Nesrin Sipahi - Sensiz Kalan Gönlümde / Dönsen De Artık Sevemem Seni album flac

Tracklist Hide Credits

A Sensiz Kalan Gönlümde
Music By – İrfan ÖzbakırWords By – Memduha Olgun
B Dönsen De Artık Sevemem Seni
Words By, Music By – Mehmet Bürün

Sensiz Kalan Gönlümde - Nesrin Sipahi. Открывайте новую музыку каждый день. Лента с персональными рекомендациями и музыкальными новинками, радио, подборки на любой вкус, удобное управление своей коллекцией

Provided to YouTube by Believe SAS Dönsen De Artık Sevemem Seni · Nesrin Sipahi Best of Nesrin Sipahi ℗ ODEON GRUBU MÜZİK Released on: 2013-12-16 Author.

No internet connection.

Sensiz Kalan Gönlümde. 2. Dönsemde Artık Sevemem Seni. Other Albums by Nesrin Sipahi. Yusuf Nalkesen Besteleri. Best of Nesrin Sipahi. Nesrin Sipahi'den Türküler.

Nesrin Sipahi ‎– Sensiz Kalan Gönlümde, Dönsen De Artık Sevemem Seni. Label: Odeon ‎– 45-LA-10305. A. Sensiz Kalan Gönlümde. Music By – İrfan ÖzbakırWords By – Memduha Olgun. B. Dönsen De Artık Sevemem Seni. Words By, Music By – Mehmet Bürün.

on Best of Nesrin Sipahi. Nesrin Sipahi - Dönsende Artık Sevemem Seni (Official Audio). Mine Geçili Dönsen de artık sevemem seni. Ayşen Birgör & Dönsende Artık Sevemem Seni. Nesrin SİPAHİ-Dönsende Artık Sevemem Seni (HÜZZAM)R. Dönsen de artık sevemem seni -Elif Güreşci. Güzide Kasacı - Dönsen de artık sevemem seni.

LyricsDönsen De Artık Sevemem Seni. Last update on: April 14, 2018. O hayal bizi terk edip gitti Bir rüya gibi bir masal gibi En güzel çağda aşkımız bitti Yalvarma sakın dönemem sana Ayrıldık artık yanma sen buna Yıllarca koştum onun peşinden O hayal bizi terk edip gitti Bir rüya gibi bir masal gibi En güzel çağda aşkımız bitti.

Nesrin Sipahi - Dönsende Artık Sevemem Seni (Official Audio). 2014-01-04 02:50211,901. Elif Güreşçi - Dönsende Artık Sevemem Seni. 2014-09-07 02:285,784.

Nesrin Sipahi Length : 02:46. Writer: Mehmet Bürün. Composer: Mehmet Bürün.

Artist : Nesrİn Sİpahİ. - DÖNSEN DE ARTIK SEVEMEM SENİ by Nesrİn Sİpahİ from album Unknown. Duration : 0 minutes & 0 seconds. Listener : 1 peoples. Played : 1 times and counting.